Loopbaancoaching in Drongen

Welkom!

Hallo, ik ben Inge Vanheule

Ik ben loopbaancoach in Drongen. Met bevlogenheid ondersteun ik professionals die willen ontdekken waaruit ze energie en voldoening halen en die doelgericht thema’s uit hun loopbaan willen aanpakken. Mijn aanpak is empathisch, analytisch, diepgaand, doelgericht, gericht op persoonlijke groei, sterkere werkrelaties en blijvende verandering.

Hoe kan ik je helpen?

Leer me beter kennen

Ik ben een coach in hart en nieren, al sinds het einde van de jaren ’90. Sinds 2000 begeleid ik ook collega-coaches als supervisor, omdat ik geloof in een sterk en professioneel vak.

Wat mij typeert? Ik ga recht naar de kern, helder en doelgericht. Geen ronkende termen of snelle oplossingen, wel een nuchtere kijk, scherpe analyse en concrete resultaten. Mijn aanpak is doordacht en stevig onderbouwd, gestoeld op jarenlange ervaring in HR én op actuele wetenschappelijke inzichten.

Mijn reis als loopbaancoach

Professionele ervaring

  • Executive & career coach
  • Coordinator Learning & development en HR coach – Universiteit Gent
  • Interne coach – Vlaamse Overheid
  • Senior coach, trainer & coordinator – Minds in Motion
  • Trainer consultant – Randstad Training & Services

Opleidingen

  • Certified Supervisor of Coaches and Consultants -The Tavistock Institute of Human Relations London (UK)
  • Gecertificeerd wandelcoach – Instituut voor Duurzaam Ondernemen
  • Postgraduate executive coaching – Ashridge Business school UK
  • Inspirerend coachen – Jef Clement
  • Gecertifieerd professional coach – The Coaching Square
  • Mindfulness basis en verdieping- ITAM

Specialisaties

  • Loopbaanbegeleiding
  • Executive coaching
  • (Zelf)leiderschap
  • Herstart na ziekte, burn-out of ontslag
  • Supervisie van coaches en consultants

Zij volgden al jobcoaching in Drongen

Wat anderen zeggen over Inge Vanheule

"Inge Vanheule gaf me meer inzicht in wie ik ben, zowel op professioneel als op persoonlijk vlak. De sessies hebben me energie geven om actief opzoek te gaan naar een nieuwe uitdaging in mijn carrière. Heel dankbaar!
Linde Cobbaut
"Vastgeroest zijn in je job, ik kende er alles van. Ik wist niet hoe ik de stap kon zetten naar een job die eigenlijk al gans mijn leven in mijn hart zat, maar waar ik toch niet 100% weet van had. Ik had jouw traject nodig om dat extra duwtje te krijgen. Nu 1 jaar later, ben ik zo gelukkig in de zorg. Immens veel dankbaarheid!."
Anja De Munter
"Zeer fijne ervaring gehad bij Inge Vanheule (Drongen). We zaten op dezelfde golflengte en hebben enkele fijne gesprekken gehad die concrete richting hebben gegeven. Een grote aanrader!"
Frauke Velghe
"Zeer dankbaar dat ik Inge zo vroeg in mijn carrière heb ontmoet. Haar empathie, expertise en integriteit gaven me niet alleen inzichten, maar ook stevige fundamenten voor mijn verdere groei — professioneel én persoonlijk. Een échte meerwaarde."
Stijn Vanderschueren
De jobcoaching bij Inge was een echte game changer. Ik kreeg meer zelfvertrouwen, inzicht in mezelf en voel me rustiger en gelukkiger in mijn carrièrekeuzes. Een waardevol groeiproces dat ik iedereen warm aanbeveel!
Eija Ahonen
Inge Vanheule - over mij

Waar ik energie van krijg?

Een kijkje in mijn wereld

Ik breng rust, aandacht en een scherp oog voor wat er écht toe doet. Als coach, supervisor en kunstenaar zie ik niet alleen wat is, maar ook wat kan ontstaan.

Ik werk vanuit échte verbinding — met moed, nuance en een gezonde dosis menselijkheid. Op mijn leeftijd zijn titels niet meer belangrijk. Betekenis wel.

Met levenservaring, nieuwsgierigheid en een stevige vakbasis begeleid ik mensen en collega-coaches in hun groei, in wie ze zijn én in wat ze doen.

Geen snelle oplossingen of holle methodes. Wel eerlijke vragen, heldere inzichten en begeleiding die beklijft.

Ik ben een possibilist: waar het vastloopt, zie ik openingen. Met inspiratie en mildheid wil ik bijdragen aan meer veerkracht en positiviteit in de bedrijfswereld.

Gratis en vrijblijvend kennismaken?

Ben je klaar voor nieuwe inzichten in je loopbaan? Vul het formulier in en ik neem binnen de week contact met je op voor een gratis kennismakingsgesprek.

Loopbaanbegeleiding in Drongen volgen?

Zo verloopt het traject

  1. We starten met een gratis kennismakingsgesprek waarin je al je vragen kan stellen en ik je uitleg hoe ik te werk ga.
  2. Voel je een klik? Dan plannen we de het eerste coachgesprek in. Ik werk altijd op maat en in samenspraak met jou. Gemiddeld duurt een traject loopbaanbegeleiding 4 tot 12 weken. We volgen jouw tempo. Het kan trager of sneller gaan naargelang jouw behoeften en noden.
  3. Het resultaat van onze gesprekken? Heldere inzichten over wie je bent en wat je wil, het zelfvertrouwen om werk te maken van jouw versie 2.0 én een concreet plan richting meer werkgeluk.
Loopbaancheques van de VDAB

Voordelige jobcoaching in Drongen

Ontdek de loopbaancheques van VDAB

Omdat Dialogisch door de VDAB erkend is als loopbaancentrum, kan je bij onze loopbaancoaches de VDAB-loopbaancheques gebruiken. Voor 7 uur loopbaancoaching betaal je dan € 90. Niet slecht voor zo’n kostbaar traject, toch?

Je bent welkom in mijn praktijk of online